Як отримати картку Монобанк

Інструкція як отримати картку монобанк.

Перейшовши за посиланням «карта без ліміту» або «карта з лімітом» ви будете перенаправлені на форму заповнення. Введіть номер мобільного телефону і отримаєте посилання на додаток монобанк для завантаження на ваш смартфон.

введіть номер мобільного
отримайте посилання на додаток

Після завантаження ви запускаєте додаток monobank. Насамперед вам буде запропоновано відразу оформити карту монобанк. Весь процес зайняв близько 10-15 хвилин.

Документи для отримання картки Монобанк:

 
  • Паспорт
  • ІПН
  • Довідка з роботи (за бажанням)
  • Додаткові документи для збільшення кредитного ліміту за бажанням

Як і в будь-яких інших банках України, для відкриття рахунку вам необхідно надати документи: паспорт громадянина України, ІПН. Навіть в інноваційних банках вам доведеться відвідати відділення.

*Теперь картку Монобанку можна отримати за допомогою додатка “ДІЯ” та УІК України

З Monobank Universal Bank   вам не потрібно буде цього робити. Замість відвідування відділення банку, клієнту пропонується зробити фотографії документів. Цей процес трохи кропіткий, так як додаток сам фокусується і робить знімок вашого документа, якщо він правильно розміщений на екрані.

головна додатку монобанк
завантаження додатка
документи для монобанку
підказка як робити фото
які потрібні сторінки
робимо фото документів

А як же Монобанк Універсал банк зможе дізнатися справжній Ваш документ чи ні? Справжність вашого паспорта перевірить або кур’єр, який безкоштовно доставляє карту monobank, або наш співробітник в найближчій точці видачі карт монобанк. Наш співробітник попередньо звірить документи з наданими раніше фото, і тільки після цього вам відкриється доступ до додатка монобанк.

Далі, після того як успішно були зроблені і завантажені фотографії паспорта та ІПН, монобанк Універсал банк просить надати інформацію про ваші щомісячні доході і місце роботи. До речі, з вересня 2017 року банки мають можливість вимагати з клієнтів документи про джерело доходу, до цього їх зобов’язує нова постанова НБУ. І монобанк так само до них відноситься. Вам потрібно буде заповнити інформацію про вашу діяльність, розмірі місячної зарплати, і якщо є, то розмір додаткового доходу. 

А як отримати картку монобанк з кредитним лімітом?

До речі, тим хто хоче оформити карту monobank з кредитним лімітом, заповнення цієї форми вплине на розмір кредитного ліміту (в середньому від 5000 до 25000 грн). Проект Монобанк готовий надавати кредитні кошти до 100 000 грн на пільговий період до 62 днів без нарахування процентної ставки при своєчасному погашенні. Якщо ми ознайомимося з тарифами картки монобанку, то знаємо, що ставка на кредит становить всього 3.1%. Що б отримати максимальний кредитний ліміт, тобто всі 100 000 грн, вам знадобиться заповнити додаткову анкету.

кредитний ліміт монобанк
чи бажаете кредитний ліміт?
розкажіть про себе більше
додаткові зручноісті
додаткові відомості для монобанку
додаткові документи (за бажанням)

Після того, як ви надасте всю потрібну інформацію для отрімання картки Monobank  , останнім кроком є – замовлення картки. Далі клієнту надається на вибір два варіанти як отримати картку монобанк: доставка карти кур’єром додому або видача карти в одній з найближчих точок видачі в вашому місті (зі спісоком міст з доставкою і без ви можете ознайомитися тут). Далі додаток переходить в режим очікування, поки у вас не буде на руках ваша нова картка монобанк з лімітом або без.

варіанти доставки
прийнята заявка
активація картки
активація картки Монобанк
засоби безпеки

Доставка картки Монобанк

Кур’єр доставки карток Monobank дасть вам коротку інструкцію з використання карти, перевірить ваші документи на справжність і дасть добро на активацію програми в вашому смартфоні.
Після отримання карти на руки, додаток monobank просить сфотографувати вашу карту з лімітом монобанк і задати їй ПІН (також, ПІН використовується для входу в додаток, або є можливість встановити відбиток пальця для входу).

Останньою настановою від кур’єра буде застереження.

«Ми не рекомендуємо вам викладати на загальний огляд в інтернет фото вашої карти де проглядається її номер, так як в деяких сервісах, таких як eBay і Amazon цього буде цілком достатньо для здійснення покупок.»

Реальна річна процентна ставка — 44,26%, макс. строк кредитування до 500 000 грн — 25 років.

доставлена карта монобанк

Хочемо зауважити, карта виглядає дуже стильно. Без дизайнерських надмірностей, чорна матова карта monobank.

монобанк логотип