Відгуки про Монобанк

Дякую за безкоштовну картку монобанк! Доставили абсолютно безкоштовно, дали 10 000 грн кредитного ліміту. Дякуємо! Ще дають % на залишок особистих грошей.
Аліна Островська
м. Київ
Оформив карту через додаток. Завантажив фотки документів, там все просто. Привезли карту додому, віддали після пред'явлення паспорта. У наборі до картки дали прикольні наклейки. Після активації картки виявилося що дали ліміт, хоча я хотів без ліміту, ну нічого страшного, нехай буде.
Степан Олексеевич
м. Київ
Дізналася про цю чудо карту від друзів, на неї дають як виявилося% від витрачених грошей, тепер тільки з нею ходжу в магазин. Дякую що є такі банки, які допомагають економити.
Марія Григоренко
м Житомир
Працюю фрілансером, сам на себе вдома, часто клієнти з-за кордону і розрахунок в доларах, монобанк видав мені віртуальну доларову карту, отримую тепер оплату на неї, після знімаю без проблем у відділенні,% на зняття менше ніж в зеленому банку.
Марк
м Одеса
Все дійсно як написано, супер умови. Дякуємо
Галина Іванова
Чернігівська обл.
Супер, отримала кредитну лінію в 50 000 грн, інші банки не давали грошей, а тут все просто. Ну і додаток з котиками чудовий.
Оксана
м. Київ
Працюю в убері, і інших службах таксі, в приберіть просто по безналу перераховують всі на карту моно, а ось коли в іншій службі і у клієнта немає готівки, але є карта моно, то ми просто трясемо телефонами і вони оплачують, зручна фішка, в інших банку такого немає. Ще тут є кешбек на АЗС і з кожної заправки або миття машини мені дають 3% назад на картку.
Віктор Луганский
м. Київ
Дуже хороші умови, хороше і зручне застосування. Кешбек. Що треба ще?
Юлія Луценко
м. Бровари
Забрав картку сам, немає у нас доставки в місті. Все пояснили показали, я зрозумів як управляти через телефон, отримав кредитку з 2 тис грн. Поки не знімав їх, але думаю все буде добре.
Петро Кузьменко
м. Суми
монобанк логотип