Розстрочка Монобанк

Розстрочка Монобанк запустив оновлену версію програми. У новій версії додатка monobank підтримується можливість оформити розстрочку на покупки починаючи від 1000 грн. Достатньо всього залишити заявку в додатку щоб оформити розстрочку в будь-якому інтернет-магазині або звичайному магазині. Розстрочка Монобанк – це просто!

Ви можете оформити розстрочку від Монобанку за допомогою двох варіантів:

  • Оформлення розстрочки безпосередньо перед покупкою. Для цього варіанту необхідно вказати кількість платежів (від 3 до 24 місяці) і суму, на яку вам необхідно оформити розстрочку. Наступна зроблена вами покупка буде проведена в розстрочку. У такому варіанті продавець в магазині отримає всю суму за покупку, а на вашій карті буде списана лише сума першого платежу по розстрочці. Далі кожен місяць в цей день (число) буде зніматися щомісячний платіж по розстрочці monobank. Після закінчення виплати розстрочки договір автоматично закривається.
  • Переведення вашої покупки з виписки в розстрочку. Для цього варіанту треба вибрати потрібну вам операцію по виписці і вибрати «Перевести в розстрочку», далі вибрати термін розстрочки.
розстрочка монобанк

Офрмлюй картку Монобанк вже зараз та переводь всі свої покупки у розстрочку вже сьогодні. Для замовлення кртки перейдить на головну сторінку Монобанк за оберіть потрібний вам варіант.

монобанк логотип