Дізнатись більше про Monobank

Про Монобанк – перший проект компанії Fintech Band. Компанію заснували Олег Горохівський, Дмитро Дубілет і Рогальський Михайло відразу після виходу з ПриватБанку. Монобанк був розроблений спеціально для Universal Bank. По суті, Monobank, самостійний мобайл-продукт Універсал Банку зі своїм окремим брендом і умовами. Завдяки відсутності інфраструктури, тарифи в Монобанк вигідніші, ніж в інших банках нашої країни.

Monobank – перший мобільний банк в Україні

З тарифами та умовами на послуги ви можете ознайомитися на сторінці тарифів. Грунтуючись на відгуки про Monobank в соціальних мережах, найбільше клієнтів цікавляться cashback, процентними ставками на кредитні кошти і розстрочками.

Переваги Monobank

Основною перевагою Монобанку перед іншими банками України є те, що клієнтам Monobank не доведеться робити те, що їх найбільше дратує в банківській системі – відвідувати відділення і стояти в чергах. Замість відділень монобанку – додаток в смартфоні. Для завантаження додатка перейдіть на сторінку замовлення картки та оберіть варіант з кредитним лімітом або без. За допомогою додатка monobank ви зможете все, навіть відкрити рахунок і закрити його. 

    • Для дзвінків по Україні (безкоштовно)    0 800 205 205
    • Для дзвінків з інших країн    +38 044 237 20 60
    • 04114, Україна, г. Київ, ул. Автозаводська, 54/19
info-pro-monobank
монобанк логотип